ESKİ CD’LERDEN YAPILANLAR

ESKİ CD'LERDEN YAPILANLAR
ESKİ CD'LERDEN YAPILANLAR

boş CD değerlendirme

Yeni tasarımlar yapmak istiyor ve kendiniz için de farklı tasarımlar elde etmek istiyorsanız sizler de eski CD’lerden yeni tasarımlar yapabilirsiniz. Gerek aksesuar gerek ev eşyası gerek kıyafetlerinizi de değiştirebilir farklı bir bakış açısı elde edebilirsiniz. Eski CD’lerden yapılanlar arasında binlerce ürün ve fikir bulunmaktadır.

Kadınların en çok yaptığı tasarımlar genellikle CD’leri küçük parçalara bölerek çantada ya da ayakkabıda güzel bir esen yapımıdır. Bunun dışında klasik ceketlerinize birazda olsa marjinal bir hava katmak istiyorsanız ceketlerinizin omuz kısımlarına bu tasarım işlemini uygulayabilirsiniz.

Daha başka olarak evlerinizde masalarınız üzerini eski CD’ler ile kaplayabilirsiniz. Bir bunun kadar gece lambası olarak da kullananlar ve o şekilde de tasarımlayanlar vardır. Eğer sizler de ürünlerinize farklılık katmak istiyor ve değişiklikler arıyorsanız tam da sizlere göre olan bu tasarımları az maliyetli bir şekilde elde edebilirsiniz.

Askılı bluz olan ürünlerinize renk katmak için birkaç bölümüne kırık eski CD parçaları yapıştırabilirsiniz. Gerek çerçeve gerek ayakkabı tasarımı gerek masa üzeri için de eski CD’lerden tasarım yapabilirsiniz. Eski CD’lerden yapılanlar arasında binlerce ürün ve tasarımlar bulunmaktadır.

Artık sizler de eskiyen ürünlerinizi değiştirmek yerine eski CD’lerden oluşan renkli bir tasarım elde edebilirsiniz. Kısa sürede yapabilmeniz de sizlere zaman kazandıracaktır. Maliyetinin çok fazla olmaması sizleri maddi anamda da zorlamayacaktır. Dekor için de en çok tercih edilen tasarım yöntemidir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*