ESKİ ÇORAPLA OYUNCAK KEDİ YAPIMI

Çoraptan nasıl kedi yapılır

Eski çorapla oyuncak kedi yapımı olarak daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da keyifle yapabilir ve oyuncak olarak bu güzel çalışmayı evinizde sergileyebilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak kedi yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Eski çorapları değerlendirmiş olursunuz. Evde kolay oyuncak kedi yapmak için daha önce şablonlar da paylaştığımızı hatırlıyorum. Oyuncak kategorisinde birçok güzel çalışmaya ulaşabilir ve onları da kolayca yapabilirsiniz. Eski çorapla oyuncak kedi yapmak için paylaştığım çalışma da zor bir taraf yok.

Kısa sürede yapabilir ve keyifle yaptığınız oyuncak kedi çalışmasını isterseniz sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak kedi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın anlatımı ise şöyle ;

Eski çorapla oyuncak yapımı

Kullanmadığınız çorapları sevimli oyuncaklara dönüştürebilir ve başta çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Yada süs amaçlı cam kenarında benim gibi kullanabilirsiniz. Çorabı oyuncak kediye dönüştürmek için eski güzel bir çoraba ihtiyacınız var. İğne iplik, pamuk yada elyaf lazım. Malzemeleri temin ettikten sonra kalıp olarak ayak kısımlarını kağıtla çizip, çorap üstünde kesmeniz için çizebilirsiniz.

eski-corapla-oyuncak-kedi-yapimi

eski-corapla-oyuncak-kedi-yapimi

Burada yapmanız gereken şablon kısımları kafası, ayakları ve kuyruk kısmı olacak. Kağıtta çorap üstünde nereleri kesecekseniz çizebilir ve kediyi bu şekilde veya 4 bacaklı olarak da yapabilirsiniz. Bu oturmuş ve bakan bir kedi modeli olup, yüz hatlarında gözler için boncuk kullanabilirsiniz. Bıyıklarını ise iğne iplikle siyah renk iple yapacaksınız. Yine burun kısmı da aynı şekilde yapılıyor. Kolayca yapabileceğiniz bir çalışma ve seveceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ESKİ ÇORAPLA OYUNCAK KEDİ YAPIMI için yorumda bulun

    ESKİ ÇORAPLA OYUNCAK KEDİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESKİ ÇORAPLA OYUNCAK KEDİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.