ESKİ ÇORAPLARDAN YILAN OYUNCAK YAPMAK


Çocuklarınıza sürekli pahalı oyuncaklar almaktan bıkmadınız mı? işte sizlere eski çoraplardan yılan oyuncak yapmak için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak sizde evde çocuklarınızın giymedikleri veya eskiyen rengarenk sevimli çorapları kullanarak çok güzel oyuncak yılan yapabilirsiniz.

Malzemeleri oldukça basit olan bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yaparken dahi keyifli zaman geçireceğinizi söyleyebilirim. Hatta size önerim çocuklarınızla birlikte bu güzel çalışmayı yapın.

Böylece hem onlara evde basit şeylerden dahi çok güzel harika oyuncaklar yapılacağını gösterin. Hem de pahalı pahalı oyuncaklar alıp onlardan kısa sürede sıkılmalarının da önüne geçebilirsiniz.

Çoraptan yılan oyuncak yapmak için içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Çorapları resimli anlatımdaki gibi kestikten sonra yılanın yüzünü kendinize göre değiştirebilir ve gözlerini ister kırtasiyeden satın göz takımı alıp yapabilirsiniz.

İsterseniz de düğmeden yapabilirsiniz. Sonuç olarak çok güzel ve eğlenceli bir çoraptan yılan oyuncağınız olmuş olacak. Kolay gelsin.

eski-coraplardan-yilan-oyuncak-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-1712.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*