ESKİ ÇORAPLARDAN YILAN OYUNCAK YAPMAK

eski-coraplardan-yilan-oyuncak-yapmak-600x415

Çocuklarınıza sürekli pahalı oyuncaklar almaktan bıkmadınız mı? işte sizlere eski çoraplardan yılan oyuncak yapmak için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak sizde evde çocuklarınızın giymedikleri veya eskiyen rengarenk sevimli çorapları kullanarak çok güzel oyuncak yılan yapabilirsiniz.

Malzemeleri oldukça basit olan bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yaparken dahi keyifli zaman geçireceğinizi söyleyebilirim. Hatta size önerim çocuklarınızla birlikte bu güzel çalışmayı yapın.

Böylece hem onlara evde basit şeylerden dahi çok güzel harika oyuncaklar yapılacağını gösterin. Hem de pahalı pahalı oyuncaklar alıp onlardan kısa sürede sıkılmalarının da önüne geçebilirsiniz.

Çoraptan yılan oyuncak yapmak için içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Çorapları resimli anlatımdaki gibi kestikten sonra yılanın yüzünü kendinize göre değiştirebilir ve gözlerini ister kırtasiyeden satın göz takımı alıp yapabilirsiniz.

İsterseniz de düğmeden yapabilirsiniz. Sonuç olarak çok güzel ve eğlenceli bir çoraptan yılan oyuncağınız olmuş olacak. Kolay gelsin.

eski-coraplardan-yilan-oyuncak-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-1712.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*