Eski Çoraptan Oyuncak Kedi Yapımı


Çorapla oyuncak kedi

Çorapları seviyorsanız ve fazla fazla aldığınız için eskiyenler biriktiyse onları kullanarak çok güzel oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Çorapla oyuncak kedi yaparak müthiş zamanlar geçirebilirsiniz. Oyuncak çalışmaları olarak yapacağınız projeler süs amaçlı da kullanılabilir. Çoraptan oyuncak kedi yapacağınız zaman anlatımdan keyifle yararlanabilirsiniz.

Detaylı anlatıma sahip çorapla kedi oyuncak yapımı çalışmasında içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kolay bir şekilde oyuncak kedi çalışması veya oyuncak solucan olarak da yapıp kullanabilirsiniz.

Eski çorapları değerlendirmek için daha önce çoraptan tavşan oyuncak gibi değişik fikirleri de paylaştığımızı söylemek isterim. Çoraptan oyuncak kedi nasıl yaparız diyenlerin seveceği güzel bir proje arkadaşlar.

Hemen yapıp süs amaçlı kullanabilir veya çocuk odasında onları mutlu edecek renkli bir oyuncak da üretmiş olursunuz. Çorapla oyuncak kedi yaparak sizde boş zamanınızı bu güzel değerlendirme çalışması ile geçirmiş olursunuz.

Çoraptan oyuncak yapmak için değişik fikirleri de sitemizde bolca bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü çok güzel ve eğlenceli çalışmalara yer vermiştik. Mutlaka onlara da bakın.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*