ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK


Eski çoraptan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel sevimli kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Bir önceki yazımda da paylaştığım eski bebek çorabından oyuncak yapımına benzeyen bu güzel çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde eski eşyaları değerlendirmek istiyorsanız ve onlardan harika eşyalar veya süsler yapmayı planlıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde bu tür çalışmaları daha önce çoğu kez paylaşmıştım. Onları da inceleyerek harika ve güzel çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolayca yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Yada çocuklarınıza sağlıklı oyuncak olarak da üretip oynamalarını sağlayabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanacağınız bu tür çalışmalar sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapıp süs olarak da vitrinde veya çocuk odasında kullanabilirsiniz. Sarkaç süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz.

Yaparken içini pamuk veya yün ile doldurmayı unutmayın. Hem pofuduk olurlar. Hem de bu tür oyuncakları görenler nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-tavsan-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*