ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK YAPMAK

Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında ise eski çoraplarınızı değerlendirmek için güzel bir fikir bulunuyor. Eski çoraptan oyuncak yaparak hem evinizde süs objesi olarak kullanabilirsiniz. Hem de çocuklarınızı mutlu etmek için de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çorap oyuncak çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Çoraptan nasıl oyuncak yapacağınızı öğrendikten sonra sizde çocuklarınıza bu tür güzel ve eğlenceli oyuncak çalışmalarından çokça yapabilirsiniz.

Daha önce eski çoraptan köpek oyuncak yapmak ve eski çoraptan kedi yapmak gibi birçok anlatımlı oyuncak çalışmasını paylaşmıştık. Hemen bu yazımızın altında kesinlikle karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım çoraptan oyuncak yapmak için örnekte ayı oyuncak yapılmış.

Sizde çocuklarınıza bunun gibi sevimli ayıcık oyuncaklar yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak yapımı sayesinde çok güzel oyuncaklarla evinizi de süsleyebilirsiniz. Hem de eski çoraplarınızı atmamış ve onları değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK YAPMAK için yorumda bulun

    ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.