Eski Disketlerden Minyatür Saksı Yapmak


Eskiden CD yerine geçen ve veri kopyalayıp, taşımak için kullanılan disketlerden hala evinde olanların yapabileceği güzel bir çalışma paylaştım. Hali hazırda satılıp satılmadığını bilmiyorum.

Ancak artık yeni çıkan bilgisayarlar USB özelliği, CD rom ve DVD özelliğinde oldukları için disket bölümleri kasalı bilgisayarlar döneminde kaldı. Bu yüzden bu çalışmayı sadece disketlerle yapabiliyorsunuz.

Daha önce CD ile süs çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise eski disketlerden minyatür saksı yapmak için güzel bir resimli anlatım yer alıyor.

Adımları takip ederek sizde çok güzel şık minyatür saksılar yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde eski disketten saksı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-disketlerden-minyatur-saksi-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-diskette-vase/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*