Eski Etekten Plaj Elbisesi Yapmak


Eski Etekten Plaj Elbisesi Yapmak

Evinizde bulunan ve atmaya kıyamadığınız eteklerinizi harika plaj elbiselerine çevirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere eski etekten plaj elbisesi yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım. Görüntüleyeceğiniz resimli anlatımdaki çalışmayı sizde eski sevdiğiniz etekleriniz için düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz.

Eski etekten plaj elbisesi yapılışı ile ilgili resimli anlatımda bölüm bölüm nasıl işlem yapmanız gerektiği vurgulanmıştır. İlk olarak eteğin üst kısmını kesmeniz gerekiyor. Ardından askılık kısmını kesip diktikten sonra ortaya harika bir plaj elbisesi çıkıyor. Yaptığınız bu çalışma ile plajda kullanacağınız harika bir plaj elbiseniz olacak. Bu tür çalışmaları sürekli olarak değerlendirme bölümünde paylaşıyorum. Geri dönüşüm ve değerlendirme kategorilerine göz atarak, bu tür çalışmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eski elbiseden plaj elbisesi yapılışı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

eski-etekten-plaj-elbisesi-yapmak

Daha önce de sizlere eski kıyafetten plaj elbisesi yapılışı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Bu tür çalışmaları seviyorum, hem atmaya kıyamadığımız elbiselerimizi yenilemiş oluyoruz. Hem de yeni bir plaj elbisemiz olmuş oluyor. Bu tür çalışmaları sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken eski bir elbiseyi alıp, yukarıdaki gibi makas ile kestikten sonra, belirlenen yerlerinden iğne iplik yardımı ile dikmek. Daha sonra ortaya harika bir elbise daha doğrusu plaj elbisesi çıkmaktadır. Bu tür değişikliklerle çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*