Eski Gazeteden Kapı Süsü Yapmak


Evinizde kolay kapı süsü yapmak istiyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışma tam size göre… öncelikle herkesin evinde okunmuş eskiyen gazeteler vardır. Onları alın, daha sonra yuvarlak simit şeklinde sarmalayın ve yapıştırıcı ile sabitleyin. Daha sonrasında tül benzeri bir malzeme ile üzerini sarın tekrar sabitleyin ip veya yapıştırıcı ile… hemen arkasından üzerine süs olarak koyabileceğiniz ne varsa hepsini yapıştırın. Alın size kolay kapı süsü çalışması ve evinizin kapısına monte edebilirsiniz. Normalde kapı süsü çalışmaları daha ayrıntılı ve uğraşlı olur. Bu çalışma oldukça kolay ve kısa sürede tamamlanmaktadır. Evde gazeteden kapı süsü yapmak isteyenler resimli anlatımdaki adımları izleyerek kısa sürede çalışmalarını tamamlayabilirler. Evde kolay kapı süsü yapılışı ile ilgili malzemeler ise şöyle ;

  • gazete kağıtları.
  • yapıştırıcı.
  • tül.
  • süs malzemeleri.

Malzemeleri bir araya getirin ve resimli anlatımda ki gazete kağıtlarından kapı süsü yapımı çalışmasını keyifle yapabilirsiniz. Gazeteden kapı süsü yaparak evinizin kapısını güzelleştirebilirsiniz. Farklı kapı süsü çalışmaları için sitemizde ki kendin yap kategorisine göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri eski gazete kağıtlarından kapı süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

gazeteden-kapi-susu-yapmak

Gazete kağıdından kolay kapı süsü yapmak için resimli anlatımdaki tüm adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Benzer kapı süsü çalışmaları sitemizde dekorasyon ve kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Yine farklı kapı süsü modelleri yapmak için bu yazımın sonunda karşınıza gelecek benzer yazılar kısmında değişik kapı süsü çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/39919270

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*