ESKİ GAZETEDEN KOLAY SEPET ÖRME

eski-gazeteden-kolay-sepet-orme-450x415

Eski gazeteden kolay sepet örmek isteyenler için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı sepet örme örneğinden yararlanarak sizde gazete veya fazlalık kağıtlardan sepetler örebilirsiniz. Daha önce çok değişik ve güzel sepet örme çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Hemen bu yazımızın altında onlara rastlayacaksınız. Gazete kağıdıyla sepet nasıl örülür demeyin. Çünkü örülüyor. Aynı zamanda işlemi bitirince sepet ortaya çıktıktan sonra güzelce boyayabilir ve gazeteden yapıldığını da gizleyebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satanlar da var. Böylece güzel paralar kazanıyorlar.

Sizde evde gazete kağıtlarını bir araya getirdikten sonra onları belirli ölçülerde kestikten sonra bu güzel örme işlemini uygulayabilirsiniz.

Eski gazeteleri bir araya getirin ve sizde onları sepete dönüştürün. Sepetleri boyadıktan sonra lazımlık veya süs olarak evde kullanın. Yada sevdiklerinize hediye edin. Sepet çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

eski-gazeteden-kolay-sepet-orme

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*