ESKİ GÖMLEKTEN EV TERLİĞİ YAPMAK


Eskilerden yeni eşyalar yapmak isteyenler için bu gün güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda eski gömlekten ev terliği yapmak için adım adım gösterilen resimli anlatım yer alıyor.

Daha önce de eski kazaktan çanta yapmak veya benzer çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımları sitemizde paylaşmıştım.

Eski gömlekten terlik yapmak için altta nasıl kalıp çıkaracağınız, nasıl kesip, nasıl terlik şekline dönüştüreceğiniz gösteriliyor. Adım adım çalışmayı yaparak sizde eski gömleklerinizi yeni terliklere dönüştürebilirsiniz.

Eski eşyayı yenileme fikirlerini sürekli olarak sitemizde yer alan ” Değerlendirme ” kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı olmaları sayesinde, hem kolay yapabilirsiniz.

Hem de zorlanmadan kısa sürede bu tür çalışmaları yaparak eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Şimdi sizleri eski gömlekten ev terliği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-gomlek-kolundan-ev-terligi-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*