ESKİ GÖMLEKTEN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK


Evde kullanmadığınız eski gömlekleri köpekler için harika elbiselere veya tasma kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. Hem görüntülerini çok güzel bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Hem de sokağa çıktığınızda herkesi köpeğinize hayranlıkla bakmalarını sağlayabilirsiniz. Evde eski gömlekten köpek elbisesi yapmak için daha önce birçok kez benzer paylaşımlarım olmuştur.

Bu yazımda da yine sizlere eski kullanmadığınız gömleği değerlendirme çalışması paylaştım. Bu kez bir eşya değil köpeğiniz için yeni bir kıyafete dönüştüreceksiniz.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde eski gömlekten nasıl köpek kıyafeti yapılır? sorularınıza cevap olması amacıyla resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-gomlekten-kopek-elbisesi-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/308496643206670204/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*