ESKİ JANTTAN SÜSLÜ SAKSI YAPMAK


Eski janttan süslü saksı yapmak için paylaştığım kendin yap çalışması belki işinize yarayabilir. Araba jantından saksı yapmak için daha önce de benzer çalışmaları paylaşmıştık. Onlara da benziyor. Hem kolay yapımı hem de süslemek için örnek olarak tamamlanmış hali altta var.

Bu sayede sizde aynısını yapmayı düşünüyorsanız yapılmış halinden esinlenerek zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Evde saksı yapmak veya süslü saksı yapmak için değişik projeler arıyorsanız bu tür çalışmalar sayesinde keyifli zaman geçirerek boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Evde süslü saksı yapımı için paylaştığım diğer çalışmalar da ilginizi çekebilir. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Kolayca yapıp evinizde balkonda veya bahçenizde kullanabilirsiniz. Eski araba jantından süslü saksı yapmak için paylaştığım örnekteki gibi yapabilir veya kendinize göre de çalışmayı geliştirebilirsiniz.

Bu tür eğlenceli boş zaman çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Jantın üst kısmını kestikten sonra bahçeye yerleştirip, üzerini yapıştırıcı sürdükten sonra yapışan taşlardan veya süs taşlarını sırasıyla yapıştırabilirsiniz.

Daha sonra jantın ne kadar güzel olduğunu izleyebilirsiniz. Şimdi örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-janttan-suslu-saksi-yapmak

2 Comments on ESKİ JANTTAN SÜSLÜ SAKSI YAPMAK

  1. saksının içine yerleştirdiğiniz malzemenin adı ne nerden temin edilir? dışında kullandığınız harç nedir nasıl bir şeydir? en azından kullanılan malzemeleri yazsanız. yoksa güzel şeyler toparlamışsınız seve seve paylaşırız

  2. özge hanım haklısınız, ama bizde tanıtım amaçlı sitemizde yer veriyoruz. resimlerde aşama aşama ne yapıldığı gösteriliyor. ancak dediğiniz gibi malzemeleri de araştırmak lazım. çalışma bana da yabancı geldiği için malzemelerin araştırmasını yapamadık. sizin için tekrar araştıracağız. ilginize teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*