Eski Kamyon Lastiğinden Süs Havuzu Yapmak

eski-kamyon-lastiginden-sus-havuzu-yapmak-564x415

Daha önce de eski lastikten süs havuzu yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Hatta hemen bu yazımın altında onlara rastlayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın kısa kısa anlatımlı resimlerini paylaştım.

Sizde evinizde bahçeniz genişse ve süs havuzu yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaştığım resimli anlatım belki işinize yarayabilir. Öncelikle eski kamyon lastiğine ihtiyacınız var.

Daha sonra bahçenizde lastik boyutunda yuvarlak bir çukur kazdıktan sonra lastiği ikiye yarıp, içine koymanız yeterli oluyor. Daha sonra beton döküp süs havuzunu oluşturabilirsiniz.

Şimdi sizleri nasıl yapılacağını gösteren eski kamyon lastiğinden süs havuzu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kamyon-lastiginden-sus-havuzu-yapmak

source : http://www.canimanne.com/10-adet-ilginc-kendin-yap-fikirleri-diy.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*