Eski Kasetten Cüzdan Yapılışı Resimli


90’lar hey gidi günler hey… dün gibi aklımızda o günler. o nesildenseniz ne demek istediğimi gayet iyi anladınız. 90’lı yılların en popüler müzik gereçleri ve onun örneği olan kasetler hala günümüzde bulunmakta… Kaset bulamıyorsanız bile illaki komşularınızda eskilerden kalma kasetler vardır. Size gereken eski kaset ve bu yazımızın tamamını okumak… kaset cüzdan yapımı ile ilgili çalışmanın detayları ise alttadır.

Çalışmada yapmanız gereken eski kaseti ikiye bölüp, her iki tarafını sağlamca cüzdan yapacağınız çalışmaya yapıştırmak veya birleştirmek… Bu çalışmayı yaparken kaset büyüklüğünde eski bir cüzdanın çıt çıt kısmını da kullanabilirsiniz.

Yapacağınız bu güzel küçük cüzdanı bozuk para taşımada kullanabilir veya evinizde vitrininize süs olarak koyabilirsiniz. Kasetten cüzdan yapımı ile ilgili sanırım bu ilk paylaşımım. Eğer beğenirseniz sosyal hesaplarınızda paylaşırsanız sevinirim. Evde kasetten para cüzdanı yapıp keyifle de kullanabilirsiniz. Bu çalışmayı arkadaşlarınıza hediye olarak da düşünebilir ve onlara armağan edebilirsiniz.

Gerçekten şahane görünüyor değil mi? kim derdi ki bir gün gelecek heyecanla dinlediğimiz müzik kasetleri tarih olacak ve onlardan farklı gereçler veya objeler yapacağız… Gerçekten ilginç…

Gördüğünüz gibi 90 ‘ların meşhuru eski kasetleri harika cep cüzdanlarına çevirebiliyorsunuz. Bu tür çalışmaları kullanma amaçlı veya süs amaçlıda yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı genişletebilir veya geliştirebilirsiniz. Hem eskileri anımsamış olursunuz, hem de sizden sonraki nesillere bırakacağınız bu çalışma sayesinde belki de yok olan eski kasetler hakkında miras tadında bilgi bırakmış olursunuz. Kolay gelsin.

source : www.nenasil.net , www.dijitalcanavar.com

sacs à main de vieilles cassettes – purses from old tapes – Geldbörsen aus alten Bänder

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*