Eski Kazaktan Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım

Eski Kazaktan Ev Ayakkabısı Yap

Eski kullanmadığınız kazaklardan evinizde giymeye ev ayakkabısı veya terlik yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere sunduğumuz resimli anlatımdan yararlanarak kolay ve pratik bir şekilde ev ayakkabısı yapabilirsiniz. Eski kazak değerlendirme çalışmalarını sıkça paylaştığımız sitemizde benzer birçok projeye ulaşabilirsiniz.

Eski kazağı terlik yapabilir veya değişik amaçlarda da kullanabilirsiniz. Eski kazaktan köpek elbisesi yapmak veya köpek yatağı yada köpek minderi yapmak içni de kullanabilirsiniz. Eski kazağı dönüştürerek çok güzel köpek yastığı yapabilirsiniz.

Eski kazakları değerlendirerek onlardan harika şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel kazak değerlendirme fikirlerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışmayı adım adım sizde yapabilir ve boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

kazaktan-ev-ayakkabisi-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Melahat dedi ki:

    Merhabalar kolay gelsin size siteyi gezerken buldum ve gerçekten çok hoşuma gitti anlatımlı resimli olması çok güzel olmuş benim face yok kullanmıyorum. Tiwitte felan da varmı gerce fark etmez burdan da takip ederim ben umraniyede oturuyorum kolay basit evde yapabilecegim şeyleri çok seviyorum bende orguyle uğraşıyorum evli iki çocuk annesiyim ev hanımının şimdi olursa çocukların odasına orme perde yapıyorum bitmesine az kaldı ondan sonra araba lastiğinden birşeyler yapmak istiyorum daha karar vermedim verdiğiniz bilgiler örnekler için çok teşekkürler tekrar kolay gelsin