Eski Kazaktan Köpek Elbisesi Yapmak


Evde köpek besliyorsanız ve köpeğinize giyecek satın alacak yer bulamıyorsanız veya pahalı ise artık sizde köpeğinize eski kıyafetlerinizden güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Hem köpeğiniz sevimli gözükecek. Hem de onları kışın üşümekten koruyacaksınız. Evde eski kazaktan köpek elbisesi yapmak için paylaştığım çalışma da kazağı nereden keseceğiniz gösteriliyor.

Yapmanız gereken adımları uygulamak ve kazağı ilgili yerden kesip, sökük olmaması için iğne iplikle veya dikiş makinesi ile o kısımları geçmek. Eski kazaktan köpek elbisesi yapmak için malzemeleri sayacak olursak ;

  • eski kalın kazak.
  • iğne iplik.
  • terzi makası.

Malzemeleri kendinize göre çoğaltabilir ve köpek elbisesini süsleyebilirsiniz. Eski kalın kazaktan köpek elbisesi yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kazaktan-kopek-elbisesi-yapmak

Evde eski kazaklarınızı değerlendirmek isterseniz bu sayede onları hayvanlara elbise yapmak için kullanabilirsiniz. Eğer köpeğiniz yoksa veya komşunuzun bir köpeği varsa eski kazaktan köpek elbisesi yaparak onlara hediye edebilirsiniz. Resimli örnekte gözüktüğü gibi köpek elbisesi oldukça şık gözüküyor.

Sizde bu tür çalışmalar yaparak isterseniz satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde eskiyen kazaklarınızı veya elbiselerinizi kullanarak köpeklere çok güzel ve şık elbiseler yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları veya hayvanlar için yapılan birçok çalışmayı sitemizde yer alan hayvanlar alemi bölümünde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/27975438

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*