ESKİ KOT ETEKTEN ÖNLÜK YAPILIŞI

ESKİ KOT ETEKTEN ÖNLÜK YAPILIŞI
ESKİ KOT ETEKTEN ÖNLÜK YAPILIŞI

kot etekle önlük nasıl yaparım?

Eski kot etekten önlük çalışmasını seveceksiniz. Gerek kot pantolonlar, gerekse kot etekler Jean adı altında günlük hayatta kullandığımız önemli kıyafetlerden birisidir. Bugün herkesin gardırobunda bulunan kot ürünler eskidiği zaman direkt olarak çöpe atmak yerine aslında çok güzel şeyler çıkarabildiğinizi biliyor muydunuz?

Mesela eski kot etekten önlük yapımı konusunda size detaylar verebiliriz. Harici olarak sadece önlük değil aklınıza gelebilecek birçok şey tamamen hayal gücünüze bağlı olarak yapılabilir. Eski Kot Eteklerinizi Atmayın! Eskimiş, kullanım ömrünü tamamlamış kot eteklerden önlük yapımı için ilk olarak ihtiyacınız olan şeylerden bir tanesi makastır.

Metre, iğne, iplik ya da dikiş makinası ihtiyacınız olacaktır. Kafanızda canlandırdığınız mutfak önlüğü modelini hayata geçirmek için ilk olarak eskmiş olan kot ya da kotları düzgün bir şekilde ölçüm yaparak makas yardımı ile kesmeniz gerekiyor. Orantılı bir şekilde birkaç parçayı kesme işlemini yine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Eskimiş kot etekle önlük yapımı aslında zor gibi görülse de dikiş işlerinden anlıyorsanız tam sizin kaleminiz olabilir. Kestiğiniz kot parçaları hayalinizdeki gibi dikerek önlük yapma işlemini tamamlayabilirsiniz. Tabi ki süslemeden bu işi bırakmak olmaz.

İlk olarak kurdele ya da fırfır gibi malzemeler kullanarak çeşitli aksesuarlarla donatabilirsiniz. Harici olarak sizin hayalinizdeki aksesuarları yaptığınız mutfak önlüğüne monte ederek farklı bir bakış açısı yakalayabilirsiniz.

En baştan söylediğimiz gibi eskiyen kot pantolonlar ya da kot etekleri değerlendirmek tamamen sizin hayalinizle ortaya güzel şeyler çıkmasıyla oluşabilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*