ESKİ KOT PANTOLONDAN ASKILI ÇANTA YAPMAK


Eski kot pantolondan askılı çanta yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak benim de beğendiğim güzel bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Bu tür güzel değerlendirme çalışmalarını hep sevmişimdir.

Eski kottan yapılan değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Anlatımlı kot değerlendirme çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışma sayesinde sizde kullanmadığınız kot pantolonu el çantasına dönüştürebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde çok güzel kot sırt çantası veya kottan el çantası yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak sizde boş zamanlarınızı değerlendirmiş olursunuz. Hem de kullanmadığınız kot pantolonları güzel bir amaç uğrunda değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

eski-kot-pantolondan-askili-canta-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*