ESKİ KOT PANTOLONDAN ASKILI ÇANTA YAPMAK

Eski kot pantolondan askılı çanta yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak benim de beğendiğim güzel bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Bu tür güzel değerlendirme çalışmalarını hep sevmişimdir.

Eski kottan yapılan değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Anlatımlı kot değerlendirme çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışma sayesinde sizde kullanmadığınız kot pantolonu el çantasına dönüştürebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde çok güzel kot sırt çantası veya kottan el çantası yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak sizde boş zamanlarınızı değerlendirmiş olursunuz. Hem de kullanmadığınız kot pantolonları güzel bir amaç uğrunda değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

eski-kot-pantolondan-askili-canta-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ESKİ KOT PANTOLONDAN ASKILI ÇANTA YAPMAK için yorumda bulun

    ESKİ KOT PANTOLONDAN ASKILI ÇANTA YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESKİ KOT PANTOLONDAN ASKILI ÇANTA YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.