ESKİ KOT PANTOLONDAN TERLİK YAPMAK


Eski kot pantolondan terlik yapmak için paylaştığım bu güzel değerlendirme çalışması sayesinde kısa sürede kendin yap fikrini uygulayabileceğiniz anlatımdan keyifle yararlanabileceksiniz. Eski kot değerlendirme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde eski kot pantolondan terlik veya ayakkabı kalıpları çıkarıp kullanabileceksiniz. Eski kotun paça kısmını terlik yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kot kumaşı kalın bir kumaş olduğu için kolayca terlik kalıpları çıkarıp, terlikler yapabilirsiniz.

Eski kottan terlik yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar bu yazımızın hemen altından karşınıza çıkacaktır. Kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve eski kot değerlendirerek harika terlikler veya ev terlikleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Kolay terlik yapmak için paylaştığım kalıptan yararlanarak farklı sert kumaşları da değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri eski kottan nasıl terlik yapılır dediğiniz çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-kot-pantolondan-terlik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*