ESKİ KOT PANTOLONDAN TERLİK YAPMAK

Eski kot pantolondan terlik yapmak için paylaştığım bu güzel değerlendirme çalışması sayesinde kısa sürede kendin yap fikrini uygulayabileceğiniz anlatımdan keyifle yararlanabileceksiniz. Eski kot değerlendirme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde eski kot pantolondan terlik veya ayakkabı kalıpları çıkarıp kullanabileceksiniz. Eski kotun paça kısmını terlik yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kot kumaşı kalın bir kumaş olduğu için kolayca terlik kalıpları çıkarıp, terlikler yapabilirsiniz.

Eski kottan terlik yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar bu yazımızın hemen altından karşınıza çıkacaktır. Kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve eski kot değerlendirerek harika terlikler veya ev terlikleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Kolay terlik yapmak için paylaştığım kalıptan yararlanarak farklı sert kumaşları da değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri eski kottan nasıl terlik yapılır dediğiniz çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-kot-pantolondan-terlik-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ESKİ KOT PANTOLONDAN TERLİK YAPMAK için yorumda bulun

    ESKİ KOT PANTOLONDAN TERLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESKİ KOT PANTOLONDAN TERLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.