ESKİ KOT ŞORTTAN EL ÇANTASI YAPMAK

eski-kot-sorttan-el-cantasi-yapmak-281x415

Eski kot şorttan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Evinizde eski kot pantolon veya eski şortunuz varsa değerlendirebilirsiniz. Bu tür kot şort değerlendirme çalışmalarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Anlatımlı kot şort değerlendirme çalışması sayesinde el çantası veya daha değişik yeni eşyalar üretebilirsiniz. Anlatımlı kot değerlendirme çalışmasında adım adım ne yapacağınız belirtiliyor.

Kısa sürede yapıp hemen el çantası şeklinde kullanabilirsiniz. Süsleme için üzerine güzel çiçek motifleri veya keçe çiçek süsleri de ekleyebilirsiniz. Şimdi sizleri güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

eski-kot-sorttan-el-cantasi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*