Eski Kotlardan Yapılan Çalışmalar


Bu yazımda sizlere eski kottan yapılan çalışmaları geniş bir şekilde paylaştım. Sizde evinizde eskiyen kotlarınızı atmaya kıyamıyorsanız, onları bu yazımda paylaştığım örnek çalışmalardan birisine dönüştürebilirsiniz. Değerlendirme kategorisinde bu tür çalışmaları sıkça paylaşıyorum.

Sizde eski kottan neler yapılır? diyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. İnanın içinde işe yarar birçok çalışma bulunuyor. Eski kottan battaniye yapmak, eski kottan çanta yapmak ve eski kottan yastık gibi daha birçok çalışmaya altta detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu yazımda resimli anlatım olarak kottan yapılan çalışmaların tarifini paylaşmadım.

Ancak sitemizdeki değerlendirme bölümü ile geri dönüşüm kategorilerine göz atacak olursanız, o bölümlerde eski kot pantolondan yapılan çalışmaları orada resimli anlatımlarıyla birlikte çalışmalarını paylaştım. Yine bu yazımın hemen en sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılar kısmında da çeşitli çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri eski kottan yapılan projeleri gösteren örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Ce qui est fait de denim – Was ist aus Denim – What is made of denim – id est benignus denim – Ciò che è fatto di denim – Lo que se hecha de mezclilla

Özellikle de eski kottan kılıf yapmak güzel fikre benziyor. Sizde eskiyen kotlarınızı atmaya kıyamıyorsanız? mutlaka bu çalışmalardan yararlanarak onları dönüştürün ve yeni bir eşya olarak tekrar kullanmaya devam edin. Eski kottan çanta yapmak veya eski kottan yastık yapmak için sitemizdeki değerlendirme bölümüne mutlaka uğramanız gerektiğini de hatırlatırım. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*