ESKİ KOTTAN BİLEKLİK YAPMAK


Eski kottan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı eski kottan bilezik yapmak için paylaştığım çalışma da aşamalı olarak ne yapılması gerektiği detaylıca anlatılıyor. Kısa sürede sizde yapabilir ve elbiselerinize uyumlu bir şekilde keyif alarak kullanabilirsiniz.

Eski kot pantolondan bileklik yapmak için paça kısmını kesip, kısa sürede takı çalışması yapabilirsiniz. Eski kottan bileklik yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer birçok takı çalışmasını daha önce de paylaşmıştım. Kolay yapılan kot bileklik çalışmalarını beğeneceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı kot bileklik çalışmaları sayesinde sizde boş vakitlerinizi bu tür takı çalışmaları yaparak değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde satacak ürünlerde oluşturabilir ve para da kazanabileceğiniz takılar yapabilirsiniz.

Kolay yapılan küpe, bileklik veya kolye çalışmalarını hemen bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay bileklik yapmak için paylaştığım çalışmayı kottan veya fazlalık kumaştan yapabilirsiniz.

Kısa sürede yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize güzel bileklikler yapabileceksiniz. Kolay gelsin.

source

eski-kottan-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*