Eski Kottan Neler Yapılır? Farklı Çalışmalar

Eski Kottan Yapılan Çalışmalar

Kot pantolon veya kot malzemeleri değerlendirebileceğiniz güzel bir çalışma. Eski kottan yapılan çalışmaları bu örneklerden inceleyerek sizde eski kot pantolonu değerlendirebilirsiniz. Eski kot pantolon cebini cüzdan yapabilir veya askılık yapabilirsiniz. Kot parçaları yoksa bile veya eski kot malzemesi yoksa bile temin edebilirsiniz.

Kot malzemesi satılıyor. Kot parçası satın alarak da bu güzel değerlendirme çalışmalarını yapabilirsiniz. Güzel çalışmala yapacağınız gibi eskileri de değerlendirmiş olacağınız bir proje. Altta eski kottan cüzdan yapımı ve benzeri çalışmalar yer verilmiş.

Benim en çok sevdiğim ise resim albümü oldu. Buna benzer bende yapmak istedim. Ancak kot kumaşım yeterli değildi. Bende cep telefon asacağı yapmak için kullandım. Gerçekten şık oldu. Kottan cep telefon askılığı yapabilir ve güzel günlerde kullanabilirsiniz.

Kot kumaştan yapılan çalışmalarla çocuklarınızla da zaman geçirebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmaları dikiş makinesi kullanmadan da iğne iplikle de yapabilirsiniz. Çocuklarınıza dikişi bu çalışmalarla da öğretebilirsiniz.

Güzel ve eğlenceli bir çalışma olup, benzerlerini geliştirebilir ve hatta kot kumaştan tablet kılıfı dahi dikebilirsiniz. Bunlar sadece size fikir verme amacıyla paylaşılmış güzel çalışmalar. Bunların benzerlerini de bulacaksınız.

Onları da inceleyerek güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Değişik kot kumaş fikirlerini buldukça da yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin arkadaşlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. vildan dedi ki:

    merhaba ben vildan kottan telefon şarz çantasının videosunu gönderirmisiniz çok
    acilll