Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Kottan Saksı Kılıfı Nasıl Yapılır

Kot pantolondan saksı yapmak isteyenler olur diye düşünüp araştırıp bulduktan sonra paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Benim çok hoşuma gitti. Eski kot değerlendirme çalışması olarak kesinlikle denemenizi öneririm.

Eski kot pantolondan neler yapıldığını gördük. Hatta eski kotları değerlendirme ile ilgili hemen hemen birçok paylaşımda bulunmuşluğum vardır. Bu yazımda sizlere eski kottan saksı kılıfı yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım.

Evinizde standart çiçek saksılarınız varsa ve göze hiç hitap etmiyorlarsa bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Eski kottan saksı kılıfı yapımı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak sizde çiçek saksılarınızı şekillendirin.

Yapmanız gereken evinizde kullanmadığınız eski kot pantolon veya kot türü giyecekleri değerlendirip, saksı kılıfına dönüştürmek…

Paylaştığım anlatımlı resimlerde ne yapmanız gerektiği açıkça gözükmekte ve pratik bir şekilde bu çalışmayı sizde evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Tek renk saksılarınızı kot kılıflarla sararak görsel olarak harika dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz.

source : https://blog.oubly.com/diy-denim-flower-pot-cover/

jeans Topf – jean pot – jeans pot

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.