Eski Kottan Yelek Yapmak


Evde eski kottan yelek yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizdeki eski kot pantolonu bir yeleğe dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımda adımlar verilmiş. Yapmanız gereken kot pantolonu gösterilen yerden kesmek ve daha sonra dikiş makinesi ile tekrar dikmek.

Bu sayede eski kottan yelek yapmış olacaksınız. Böylece eski bir eşyayı yeni giyilecek kaliteli bir elbiseye dönüştürebileceksiniz. Kot yelek almak yerine bu tür çalışmalar ile hem sevdiğiniz kot pantolonlarınızı değerlendirmiş olursunuz.

Hem de eski kot pantolondan yelek yaparak kıyafet kombin sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Bazen bayanlar evde kıyafet kombin yapmakta zorlanırlar. Bu yüzden bu tür değişikliklerle veya süsleme çalışmaları ile eski elbiseleri yeni gibi yapmak mümkün.

Sitemizde sürekli olarak eski elbiseleri yenileme çalışmalarına örnek birçok resimli anlatım paylaşmışımdır. Diğer çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri eski kottan yelek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kottan-yelek-yapmak

source : http://stylowi.pl/29229856

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*