ESKİ LASTİKTEN OYUN ALANI OYUNCAK YAPMAK


Eski lastikten oyun alanı oyuncak yapmak için bu tür fikirler her zaman işe yarar. Eski araba lastiği genelde depoya atılır. Geri dönüşüm için hurdacılara verilir. Yada lastikçilere çok ucuz bir miktara satılır.

Ancak eski lastikleri değerlendirerek onları çocukların oyun alanına harika tahterevalli oyuncak haline dönüştürebilirsiniz. Daha önce de lastikten salıncak yapmak için fikirler paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda paylaştığım eski lastikten oyun alanı oyuncağı yapmak için aşamaları yerine getirerek sizde eski lastiği oyuncağa dönüştürebilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri eski lastiği değerlendirme ve oyuncak yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-lastikten-oyun-alani-oyuncak-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*