ESKİ PENYEDEN ASKILI BLUZ YAPMAK

Eski penyeden askılı bluz yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan sizde yararlanmalısınız. Evinizde mutlaka eski penye veya tişörtler vardır.

Onları benim gibi kesip el bezi yapmak yerine sizde onları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Gerçeği söylemek gerekirse bu çalışmayı bende eski penyeler için yapmayı düşüneceğim.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları ile sizde eskilerinizi değerlendirebilir ve yeni kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Adım adım anlatımından yararlanarak sizde eski penyeleri yeni kıyafetlere dönüştürebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde eski penyeden yeni tişört veya askılı bluz yapabilirsiniz. Daha önce de eski penye değerlendirme çalışması ve eski tişört değerlendirme çalışmaları paylaşmıştım.

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı olması bakımından kolay bir şekilde çok güzel çalışmalar yapabilir ve eski tişörtleri değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim.

eski-penyeden-askili-bluz-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ESKİ PENYEDEN ASKILI BLUZ YAPMAK için yorumda bulun

    ESKİ PENYEDEN ASKILI BLUZ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESKİ PENYEDEN ASKILI BLUZ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.