Eski Penyeden Ponpon Paspas Yapmak

eski-penyeden-ponpon-paspas-yapmak-400x415

Eski kullanmadığınız penyeleri kesip, atık kumaş haline getirdikten sonra ponpon paspas modeli yapmada kullanabilirsiniz.

Evde eski penyeden ponpon paspas yapmak paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel paspas çalışmasının aynısından yapabilirsiniz.

Örgü paspas modeli gibi gözükse kullanmadığınız penyeleri kesip, parçalar haline getirebilirsiniz. Eski penyeden paspas yapmak için daha önce de değişik çalışmalar paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında karşınıza paspas ile ilgili diğer benzer çalışmalar çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak için kumaş veya farklı parça kumaşlara ihtiyacınız olacak.

Bu malzemeleri ise eski penyelerinizden elde edebilirsiniz. Makas ile uzun uzun parçalar haline getirdikten sonra ponpon paspas çalışmasını kısa sürede yapıp tamamlayabilirsiniz. Evde kolay eski penyeden ponpon paspas yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

eski-penyeden-ponpon-paspas-yapmak

source : http://www.howtoinstructions.org/how-to-make-beautiful-area-rug-with-old-t-shirts-step-by-step-diy-tutorial-instructions/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*