ESKİ POLARDAN KÖPEK MONTU YAPMAK

eski-polardan-kopek-montu-yapmak-518x415

Evde kullanmadığınız eski polarınız varsa ve atmaya kıyamıyorsanız, tabi ki öncelikli önerimiz ihtiyacı olan birisine vermeniz yönündedir.

Ancak fazla polarınız varsa ve evinizde ev arkadaşınız bir köpek ise, mutlaka ona da güzel bir kıyafet veya mont olarak dönüştürmeyi düşünebilirsiniz.

Sitemizde köpek elbisesi yapmak veya kedi kıyafeti yapmak için birçok örnek çalışmayı paylaşmıştık. Bu yazımda da yine sizlere eski polardan köpek montu yapmak için güzel bir anlatıma sahip resimli hoş bir anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde eski elbiselerden köpeğinize çok güzel şık kıyafetler veya montlar yapabilirsiniz. Onlarında bizim gibi üşüyebileceğini unutmamız gerekiyor.

Evde veya dışarıda da hoş bir görüntüye sahip olacaklarını da eklemek isterim. Şimdi sizleri eski polardan nasıl köpek montu yapılır? sorularınıza cevap olması amacıyla resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-polardan-kopek-montu-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/259942209720287487/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*