Eski Tişörtten Bebek Önlüğü Yapımı

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi-737x415

Eski Tişörtten Bebek Önlüğü Yapımı

Eski tişörtlerinizi atmayın. Onları kullanarak farklı şeyler yapabileceğiniz gibi, el bezi yapmak yerine onları kullanarak bebeklerinize önlükler yapabilirsiniz. Gerçekten harika ve kullanışlı bebek önlükleri yapabileceksiniz.

Bu yazımızda sizlere eski tişörtten önlük yapımını göstereceğiz. Eski penyeden bebek önlüğü yapabilir ve keyifle bebeğiniz için kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de değerlendirme kategorisinde paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımızın altından ulaşarak inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Hemen altta öğretici videolar da yer alıyor. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi2

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi3

https://www.youtube.com/watch?v=JyfA_hwybL0

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_kNioJBZUyk

Eski sevimli tişörtlerinizi daha şirin eşyalar haline getirebilirsiniz. Bu örnekte olduğu gibi… Sizlerde çocuklarınıza bu şekilde eğlenceli eşyalar yapabilirsiniz.

Babyschellfisch aus alten T-Shirts – baby bib from old T-shirts – bavoir vieux T-shirts

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*