Eski Tişörtten Bolero Yapımı Resimli Anlatım


Eski Tişörtten Bolero Yapımı Resimli Anlatım

Eski kullanmadığınız tişörtleriniz varsa onlardan harika bolerolar yapabilirsiniz. Resimli anlatım paylaşacağımız bu yazımızdaki anlatımdan yola çıkarak sizde evinizde bulunan veya kullanmadığınız tişörtlerinizden harika bolerolar yapabilirsiniz. Bolero yapılışı ile ilgili eski veya yeni tişörtlerinizi kullanabilirsiniz. Tişörtten bolero yapımı ile ilgili hazırladığımız yazımızda paylaşacağımız resimlere bakarak sizde evinizde kolaylıkla evde tişörtten bolero yapabilirsiniz.

tisortten-bolero-yapimi

tisortten-bolero-yapimi2

tisortten-bolero-yapimi3

tisortten-bolero-yapimi4

boléro de T-shirts – bolero made from T-shirts – Bolero von T-Shirts gemacht – bolero lavet af T-shirts – bolero feita a partir de T-shirts – bolero fatto da magliette

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*