ESKİ TİŞÖRTTEN BOYANMIŞ PLAJ ELBİSESİ YAPMAK

Eski tişörtten boyanmış plaj elbisesi yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay değerlendirme çalışmasını sizde yapmalısınız. Bikini üstü kıyafet yapmak istiyorsanız bu güzel değiştirme çalışmasını sizde uygulayabilirsiniz.

Kullanmadığınız tişörtlerinizi alıp onları sıkıca iple bağladıktan sonra boyayla üzerine damlatıp, daha sonra boyayı çekmesini bekleyebilirsiniz. Ardından bölüm bölüm boyanmış efektli tişörtü plaj elbisesi yapmak için arkadan kesip, ip haline getirebilirsiniz.

Bu sayede askılı ipli güzel bir mayo bikini üstü kıyafetine sahip olmuş olacaksınız. Bu tür elbise değerlendirme veya plaj kıyafeti hazırlama örneklerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onları da kesinlikle incelemelisiniz.

Kolay yapılan plaj elbise çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel değerlendirme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

eski-tisortten-boyanmis-plaj-elbisesi-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ESKİ TİŞÖRTTEN BOYANMIŞ PLAJ ELBİSESİ YAPMAK için yorumda bulun

    ESKİ TİŞÖRTTEN BOYANMIŞ PLAJ ELBİSESİ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESKİ TİŞÖRTTEN BOYANMIŞ PLAJ ELBİSESİ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.