Eski Tişörtten Fular Yapılışı Resimli Anlatım

eski-tisortten-fular-yapimi-640x415

Eski Tişörtten Fular Nasıl Yapılır

Eski tişörtlerinizden çeşitli şeyler yapabilirsiniz. Bu yazımızda yine sizlere eski tişörtlerinizi nasıl değerlendireceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde eski tişörtlerinizden güzel fularlar yapabilirsiniz. Kolay fular yapımı, kolay fular yapmak isteyenler bu konuya odaklanmalı…

Eski penyeden fular yapmak için kullanacağınız bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel icatlar ortaya çıkarabilirsiniz. Eskileri değerlendirmiş olursunuz. Hem de eski kıyafetleri veya eski tişörtlerinizi atmamış olursunuz.

Evde eskilerden yeni bir şeyler yapmak için sitemizde daha önce birçok çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyerek çok güzel çalışmalar yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-tisortten-fular-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*