ESKİ TİŞÖRTTEN HIRKA YAPMAK

eski-tisortten-hirka-yapmak-498x415

Eski tişörtten hırka yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizinde seveceğinizi ve yapmayı isteyeceğinizi düşünüyorum. Bu tür elbise yenileme fikirlerini çok beğeniyorum. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede tamamlanması sayesinde değişik kıyafetler ortaya çıkartmış oluyorsunuz.

Eski tişörtten hırka yapmak için paylaştığım çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Kısa sürede sizde aşamaları tamamlayarak eski tişörtten hırka yapabilir ve keyifle giyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve atmaya kıyamadığınız iyi kumaşa sahip tişört veya penyelerinizi bu şeklide hırkalara dönüştürebilirsiniz.

Böylece atmaya kıyamadığınız eşyanızı daha yeni bir rolle kullanmaya devam edebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar gördüklerinde ise hem değişik bir hırka modeline sahip olduğunuzu görecekler. Hem de nereden aldığınızı dahi soranlar olabilir. Bu yüzden bu tür çalışmalar her zaman popüler olmuştur.

Eski penyeden hırka yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan kıyafet değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çok güzel ve şık elbiselere sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-tisortten-hirka-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*