Eski Tişörtten Sırt Çantası Yapımı Resimli Anlatım


Eski Tişörtten Sırt Çantası Yap

Eski tişörtlerinizi geri dönüşüm fikri olarak onları kullanışlı sırt çantalarına dönüştürebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde tişörtlerinizi sırt çantası yapabilir ve kullanabilirsiniz. Eski tişörtlerinizi sırt çantası yapma bilgileri aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

Eski tişört değerlendirme çalışmaları arasında önerdiğim güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde eski tişörtünüzü kesip biçerek ondan güzel bir sırt çantası yapabilirsiniz. Eski tişörtten sırt çantası yapmak veya benzeri çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-tisortten-sirt-cantasi-yapilisi

Rucksack aus alten T-Shirts gemacht – backpack made from old T-shirts – Sac à dos fabriqués à partir de vieux T-shirts – rygsæk lavet af gamle T-shirts – mochila feita a partir de velhos T-shirts – zaino realizzato da vecchie t-shirt

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*