Eski Traktör Tekerleğinden Süs Havuzu Yapımı

eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi

Eski Traktör Tekerleğinden Süs Havuzu Yapımı

Eski traktör lastikleriniz varsa veya köyünüzde kullandığınız traktörünüze ait eskiyen ve atmadığınız lastikler varsa, bunlardan harika süs havuzları yapabilirsiniz. Boş zamanınız çoksa, bu resimlere bakarak sizde bahçenize veya köyünüzdeki evinizin önüne harika bir süs havuzu yapabilirsiniz. Evde bu güzel çalışmayı bahçenize veya köyünüzde boş alana uygulayabilirsiniz.

Evinizi bu tür çalışmalar ile dekoratif anlamda çok daha güzelleştirebilirsiniz. Eski traktör tekerleğinden süs havuzu yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla bahçenize yapabilirsiniz.

İllaki traktör lastiğinden havuz değil de, farklı ebattaki eski lastikleri kullanarak da bu güzel çalışmanın benzerini yapabilirsiniz. Hatta büyük kepçe lastiği bulabiliyorsanız? yapacağınız süs havuzu da o kadar büyük ve ihtişamlı olacaktır.

eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi1 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi2 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi3 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi4 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi5 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi6 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi7 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi8 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi9 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi10 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi11 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi12 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi13 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi14 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi15 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi16 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi17 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi18 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi19 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi20 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi21 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi22 eski-traktor-tekerleginden-sus-havuzu-yapimi23

Sizde evinizin bahçesine harika süs havuzları yapabilirsiniz.

alte Gummipool – piscine de vieux caoutchouc – old rubber pool

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*