ESKİ UZUN ÇORAPTAN OYUNCAK UZUN KÖPEK YAPMAK


Eski çorapları oyuncaklara dönüştürmek istemez misiniz? ben isterim ve istedim oldu. Bu yazımda sizlere eski uzun çoraptan oyuncak köpek yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma ile eski çorapları çocuklarınız için oyuncaklara dönüştürebilirsiniz. Oyuncak yapmak için eski çorapları kullanabileceğiniz gibi şablonu kumaşla da yapabilirsiniz.

Uzun çoraptan uzun köpek oyuncak yapmak için anlatımlı resimdeki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Eski çorapları hem oyuncaklara dönüştürmüş olursunuz.

Hem de kolay oyuncak yapımını da bu sayede öğrenmiş olursunuz. Çorabın içine ise yün yada pamuk doldurabilirsiniz.

Malzemeleri kolayca temin edebileceğinizi söyleyebilirim. Oyuncak gözleri ise kırtasiye veya hobi marketlerinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-uzun-coraptan-oyuncak-uzun-kopek-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*