Esnek Kumaştan Sarkaç Saksılık Yapmak

Evde esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapılacağı tüm adımlarıyla anlatılmış. Sizde bu güzel anlatımdan yararlanarak evinizde balkonunuza veya bahçenize rengarenk sarkaç saksılık modelleri yapabilirsiniz.

Hem evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Hem de renkli sarkaç saksılıklarınız olmuş olur. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler ise oldukça basit bulunur cinsten materyallerdir. Esnek kumaş veya benzeri bez parçası, makas yeterli oluyor bu çalışma için size…

Esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda öncelikle 8 – 10 tane parçayı örgü usulü birbirinde dolayarak sarkaç saksılığın ilk adımlarını atmış oluyorsunuz. Evde esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

esnek-kumastan-sarkac-saksilik-yapmak

Evde kolay sarkaç saksılık yapmak için esnek kumaş yada benzeri bir malzeme kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı evinizde balkonunuza mutlaka düşünmelisiniz. İnanın rengarenk kumaş parçalarından yapacağınız sarkaç saksılık modelleri ile evinizin balkonunu veya bahçesini güzelleştirebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmaları hep beğenmişimdir. Hem eğlenceli oluyor. Hem de sarkaç saksılıkların bakımı da kolay oluyor. Hem görüntü itibariyle hem de bakımı olsun gerçekten eğlenceli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sizde evinizde bahçenize mutlaka düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

source : https://www.brit.co/diy-macrame-hanging-planter/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Esnek Kumaştan Sarkaç Saksılık Yapmak için yorumda bulun

    Esnek Kumaştan Sarkaç Saksılık Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Esnek Kumaştan Sarkaç Saksılık Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.