Etamin İşleme Örnekleri 2016


Yeni etamin örnekleri

Güzel etamin örnekleri olarak farklı ve değişik modeller görünce hemen saklamaya başlıyorum. Çünkü ileride bende etamin işleri yapmak istiyorum ve öğrenmek için sakladığım örneklere ihtiyaç duyabilirim diye düşünüyorum. Sizlerde etamin işlemesi yapıyorsanız ve değişik modeller arıyorsanız alttakiler umarım işinizi görecektir.

Etamin işleme şablonları arayanlar için harika bir paylaşım. Bu yazımızda sizlere birbirinden farklı ve değişik etamin işleme örnekleri sunacağız. Etamin işleme örnekleri arayanların çok işine yarayacak bu paylaşımımız için değerli ve önemli yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu yazımda sizlere etamin işleme örneklerini paylaştım. 2016 etamin işleme modelleri sayesinde sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız hem ihtiyacınız olan örneklere ulaşacaksınız. Hem de yeni etamin örneklerinden yararlanarak çalışmalarınızı geliştirebilirsiniz. Yeni etamin işleme örnekleri 2016 senesine damgasını vuran örnekleri aşağıda paylaştım.

Umarım işinize yarayan örnekler vardır. Yine yazımın hemen sonunda farklı etamin işleme örnekleri yapmak isteyenlere anlatımlı videolar da paylaştım. Etamin işi öğrenmek isteyenler için sitemizde çeşitli anlatımlara ve değişik metotlara sahip ders niteliğinde videolar paylaşmıştım.

Sitemizde yer alan etamin kanaviçe kategorilerinde daha fazla çalışmaya ulaşabilirsiniz. Kanaviçe örneklerine ulaşacağınız sitemizde nasıl yapılacağını öğrenebileceksiniz. Ayrıca farklı kanaviçe modellerine de sitemiz üzerinde bolca ulaşabilirsiniz. Kanaviçe işleme örnekleri için sizleri örnek resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Etamin işleme örneklerini ilerleyen zamanlarda çoğaltacağız. Bu paylaşımımıza yorum yazarsanız seviniriz.

 

 

Birbirinden güzel kanaviçe işleme örneklerini seveceğinizi umuyorum. Farklı etamin örneklerini ilerleyen günlerde tekrar sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışacağım. Eğer bu yazımı beğendiyseniz, sosyal hesabınızda paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

1 Comment on Etamin İşleme Örnekleri 2016

  1. kaneviceornek Adında bir sayfa var instagramda.kadın yurt dışında yaşadığı sürece topladığı şablonları bir dergi haline getirmiş çok uygun fiyata satıyor.ben aldım dergiyi çok farklı ve güzel m
    Şablonlar var tavsiye ederim.emel hanım diye bir bayan

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*