Eva Kağıdı İle Aslan Yapımı

evde-eva-kagidindan-aslan-yapimi-e1440583012316-697x415

Evde Eva Kağıdı İle Aslan Yapımı

Pratik yapım bölümümüz son hız devam ediyor. Sizlere nasıl yapılır olarak paylaştığımız bu el işi uğraşlar ile hem evinizi güzelleştirebileceksiniz. Hem de yeni objeler yaparak kendinizi ve hayal gücünüzü geliştirebileceksiniz. Bu yazımızda sizlere eva kağıdı kullanılarak neler yapılabileceğini göstereceğiz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise evde eva kağıdı ile aslan yapımını anlatan örnek resimlerden oluşmaktadır. Yapımını tam manada anlatmasa da bu resimlere bakarak sizde eva kağıdını değerlendirerek, kolay bir şekilde aslan figürleri yapabilirsiniz.

Eva kağıdı ile yapılan diğer çalışmaları ise sitemizde yer alan eva kağıdı kategorisinde bulabilirsiniz. Birbirinden farklı eva kağıdı çalışmalarını sitemizde hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum. Örneklerini görmüş olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere eva kağıdı kullanarak duvarınıza veya buzdolabınıza magnet olarak kullanabileceğiniz süsler yapabileceğinizi göstereceğiz.

evde-eva-kagidindan-aslan-yapimi-e1440583012316
evde-eva-kagidindan-aslan-yapimi

Eva kağıdı yerine fon kağıdı veya keçe de kullanabilirsiniz. Tercih sizin…

Öncelikle eva kağıdı ile ilgili bir video paylaşmak istiyoruz :

 

evde-eva-kagidindan-aslan-yapimi2

Eva kağıdı ile yapılan farklı bir çalışma… Aslan oyuncağı yapılmış. Siz daha farklı hayvan oyuncakları yapabilirsiniz.

evde-eva-kagidindan-aslan-yapimi3

Yapmanız gereken yapmak istediğiniz hayvanın kalıbını çıkartıp, kestikten sonra birleştirmek. Yaptığınız oyuncağın boyutunu küçültebilir ve arkasına mıknatıs yapıştırarak, buzdolabınızda da kullanabilirsiniz. Dilerseniz büyük yapıp, çocuklarınıza sağlıklı oyuncak yapabilirsiniz.

EVA papier lion – EVA paper lion – EVA Papier Löwen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*