EVA KAĞIDINDAN ARI ÖRNEĞİ

EVA KAĞIDINDAN ARI ÖRNEĞİ
EVA KAĞIDINDAN ARI ÖRNEĞİ

eva kağıdıyla neler yapılır?

Eva kağıdını kullanarak çok güzel eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Hemen altta bir örnek yer alıyor. Henüz nasıl yapıldığını öğrenemedim. Ama eva kağıdını keserek birleştirme sonrası ortaya çıkarılan güzel ve eğlenceli bir çalışma. Eva kağıdının her renginden olursa bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Genelde de sarı ve siyah renkleri önemli.

Eva kağıdından süs veya oyuncak yapabilirsiniz. Çocuklarınızla bu güzel eğlenceli süs çalışmalarını yapabilir ve onların odalarında severek kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Eva kağıdıyla yapılan çalışmaları seveceksiniz.

Hem boş zaman geçirme etkinlikleri hem de kolayca yapabileceğiniz eva kağıdı süs çalışmalarını kolayca öğrenerek pazar günlerinizi de değerlendirebilirsiniz. Eşinizle yapabilir veya çocuklarınızı oyalamak içinde onlarla bu eğlenceli oyuncak veya süs çalışmalarını yapabilirsiniz. Hemen altta değişik videolar da paylaştık. İncelemeyi unutmayın.

eva-kagidindan-ari-yapimi
EVA KAĞIDINDAN ARI ÖRNEĞİ

Eva kağıdından kelebek yapımı veya çeşitli hayvan figürlerini de yaparak kullanabilirsiniz. Simli eva kağıdı veya simi sonradan da ekleyerek güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Öğretici videolar sayesinde sizde güzel eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Çocukların seveceği hayvan figürlerini eva kağıdından yapabilirsiniz. Deşişik şeyler yapmak istiyorsanız? sitemizdeki diğer projelere de göz atmanızı öneririz.

 

 

video kaynak : youtube.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*