Eva Kağıdından Avize Süsleme


Evde mutfak lambanızı süslemek ister misiniz? bu yazımda sizlere çok güzel ve basit bir çalışma paylaştım. Evde avize süsleme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaştım. Bu tür çalışmaları hem seviyorum, hem de evimizi çok para harcamadan güzelleştirebiliyoruz. Bu tür imkanları gördükçe hem mutlu oluyorum.

Hem de evde rutinliği de kırmış oluyoruz. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı keçeden avize süsleme çalışması olarak da düşünebilirsiniz. Fakat uygun olanı eva kağıdından avize süsleme olacağını düşünüyorum. Eva kağıdı bulamazsanız bunun yerine el işi kağıdından avize süsleme çalışması yapabilirsiniz. Evinizde bu tür küçük çalışmalar ile evinizi güzelleştirebilecek projeler yapabilirsiniz.

Eva kağıdından avize süsleme çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

eva-kagidindan-avize-susleme

Eva kağıdından yuvarlak parçalar yaparak, avizenin üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu çalışmada gerekli malzemeleri sıralayacak olursak ;

  • eva kağıdı.
  • makas.
  • silikon yapıştırıcı.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Eva kağıdı bulamazsanız bile bunun yerine renkli el işi kağıdından da aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Resimli anlatımda son karede gördüğünüz gibi avize süsleme çalışması ile mutfağınızda ki lambaları süsleyebilirsiniz. Sarı renk veya turuncu renkler gerçekten güzel yakışıyor. Hem harika bir çalışma yapmış oluyorsunuz.

Avize süsleme projelerini daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer diğer projeler hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde lamba süsleme çalışmalarını buldukça sizlere yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik kolay gelsin.

source : http://sadtohappyproject.com/how-to-make-a-paper-lantern/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*