Eva Kağıdından Kalp Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Eva Kağıdından Kalp Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Eva kağıdından yapılan çalışmaları paylaşmaya ara vermiştim. Bu yazımdan itibaren sizlere her gün değişik eva kağıdı ile yapılan çalışmaların yapılışını anlatan anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaştığım çalışma ise eva kağıdından kalp süs yapımı ile ilgilidir. Kolayca yapabilmeniz için resimli anlatımını bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmanın yapılışını öğrenerek sizde özel günler için eva kağıdından kalpli süslemeler yapabilecek ve evinizi eğlenceli bir şekilde süsleyebileceksiniz.

Eva kağıdından kalpli süs yapımını anlatan resimli anlatımdaki çalışmayı dilerseniz el işi kağıdı kullanarak da yapabilirsiniz. Eva kağıdından çok güzel çalışmalar yapılmaktadır. Eva kağıdı ile yapılan çalışmaları sitemizde yer alan eva kategorisine girerek ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı eva kağıdı çalışmalarını çok beğeneceksiniz.

source : https://www.fabartdiy.com/how-to-diy-folded-heart-garland/

EVA paper heart – EVA coeur de papier – EVA Papier Herz

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eva Kağıdından Kalp Süs Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Eva Kağıdından Kalp Süs Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eva Kağıdından Kalp Süs Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.