Eva Kağıdından Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

eva-kagidindan-kapi-susu-yapimi

Eva kağıdından süs yapımı

Eva kağıdı kullanarak kapınıza süs yapabilirsiniz. Bu yazımızda eva kağıdından kapı süsü yapılışı ile ilgili resimli güzel bir anlatım paylaşacağız. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizin kapısına eva kağıdından kapı süsü yapabilirsiniz.

Eva kağıdıyla yapılan süs çalışmaları oldum olası sevmişimdir. Hem kolay yapılıyor. Hem de her türlü süs çalışmasında eva kağıdı kullanmak çok işe yarıyor.

Eva kağıdına şekil vererek istediğiniz biçimde kapı süsü veya süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmada da yine eva kağıdını gül şekline çevirerek kapı süsü yapıyorsunuz.

Malzeme olarak ;

  • eva kağıdı.
  • makas.
  • tül kurdele.
  • yapıştırıcı.

evde hemen yapıp kullanacağınız kapı süsü çalışmasını kolayca yapıp, kapılarda süs olarak kullanabilir veya evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Çalışmada dikkat edeceğiniz yerler yapıştırma ve gülleri birbirine tutturma kısmıdır. Dikkat etmeli ve hepsi bitişik olacak şekilde yapmanız gerekiyor. Arkaya tabaka kullanabilir veya kalın bir kartonu zemin olarak da kullanabilirsiniz. Evadan kapı süsü yapımı çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve geliştirebilirsiniz.

eva-kagidindan-kapi-susu-yapimi
eva-kagidindan-kapi-susu-yapimi

Eva kağıdından kapıya süs yaparak evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Bu tür kapı süsü çalışmalarını kendinizce de geliştirebilirsiniz. Kolayca yapabilir ve daha değişik kapı süsü çalışmaları ile evinize gelenleri şaşkınlık içinde bırakabilirsiniz.

Dış kapı süsü yapımı gibi evin içi kapılarına da bu tür süsleme çalışmaları yapılabilir. Vitrin süsü olarak kullanabilir veya tablo süslemede de kullanabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://yarner.blogspot.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*