Eva Kağıdından Kelebek Sarkaç Süs Yapmak


Evde eva kağıdından yapılan süs çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir sarkaç süs çalışmasının yapılışını anlatan resimli anlatım paylaştım. Evde eva kağıdından sarkaç süs yapmak isteyenler için daha önce eva kağıdı kategorisinde çeşitli çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesi sayesinde sizde çocuklarınızın odasına kelebek şeklinde sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için öncelikle malzeme olarak ister eva kağıdı kullanın. İsterseniz renkli el işi kağıdı kullanın. Malzemeleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Evde eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • eva kağıdı veya el işi kağıdı.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Evde eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çocukların odasına veya satmak için harika sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

eva-kagidindan-kelebek-sarkac-sus-yapmak

Evadan sarkaç süs yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine eva kağıdından kelebek sarkaç süs çalışması paylaştım. Evde çocuklarınızın odasını süslemek istiyorsanız, duvara veya kapı arkasına asabileceğiniz harika bir sarkaç süs çalışması yapabilirsiniz.

Evde eva kağıdıyla yapılan çalışmaları sitemizde ki eva kategorisinden ulaşabilirsiniz. Eva kağıdı ile yapılan sarkaç çalışmalarını çok beğeniyorum. Hem yapımı kolay, hem de yaptıktan sonra evi veya kullanılan yeri çok güzelleştiriyor. Sizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40882893

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*