Eva Kağıdından Yapay Çiçek Yapmak


Eva kağıdından yapılan çiçek çalışmalarını sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da sizlere çok güzel bir eva kağıdından yapay çiçek yapmak isteyenler için resimli bir anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde el işi kağıdından yapay çiçek yapabilir ve evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz.

Bu çalışmayı sürpriz paketleri üzerine eva kağıdından süs şeklinde düşünülmüş. Siz isterseniz boş vazolar için yapay çiçekler yapmak için bu güzel çalışmayı düşünebilirsiniz. Eva kağıdından sahte çiçek yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip ettikten sonra sizde harika yapay çiçekler yapabileceksiniz.

Renkli el işi kağıdından yapay çiçek yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da sizlere çok güzel resimli anlatım paylaştım. El işi kağıdından çiçek yapmak için öncelikle farklı renkteki renkli mukavva veya eva kağıdını adımları takip ederek parçalara ayırmanız gerekiyor.

Daha sonra yapıştırıcı ile onları birbirine birleştirerek çok güzel yapay çiçekler elde edebiliyorsunuz. Eva kağıdından yapay çiçek yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • renkli el işi kağıdı.
  • makas.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri bir araya getirin ve ilk olarak renkli parçaları el işi kağıdından veya eva kağıdından kesin. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip ederek sizde yapay çiçek çalışmasına devam edin. Bu çalışmayı hediye paketlerinin üzerine düşünebilirsiniz.

Eva kağıdı bulamadıysanız, renkli el işi kağıdından yapay süs yapabilirsiniz. Şimdi sizleri el işi kağıdından süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eva-kagidindan-yapay-cicek-yapmak

Renkli el işi kağıdından yapay çiçek yapmak isteyenler için dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde değişik çalışmalar da paylaştım. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40312103

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*