Eva Kağıdından Yapay Çiçek Yapmak

eva-kagidindan-yapay-cicek-yapmak-555x415

Evde eva kağıdından yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere çok güzel bir eva kağıdı çalışması paylaştım. Eva kağıdından süs çiçek yapmak için el işi kağıdı da kullanabilirsiniz.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları mutlaka inceleyin. Sitemizde yer alan eva kağıdı kategorisinde de birçok çalışmanın nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Eva kağıdından yapay çiçek yapmak için resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş. Yapmanız gereken makas ile eva kağıdını kesmek ve daha sonra yapıştırıcı ile süs çiçeğini oluşturduktan sonra vazo veya evinizde kullanmak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde eva kağıdından sahte çiçek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eva-kagidindan-yapay-cicek-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193992

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*