EVA KAĞIDINDAN YAPAY GÜL YAPIMI

Eva kağıdından yapay gül yapımı ile ilgili kendin yap çalışması arıyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Sitemizde yer alan eva kağıdı bölümünde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Benzer gül çalışmaları ve çiçek çalışmalarının yapay çiçek şeklinde yapımını anlatan çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Eva kağıdıyla yapay çiçek yaparak boş vazoları doldurabilirsiniz. Evinizi süslemede kullanabilirsiniz. Kolay süs çalışmaları sayesinde evinizde kullanabileceğiniz bu güzel yapay çiçek çalışmasını yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Renkli kağıttan çiçek yapmak veya evde yapay çiçek nasıl yapılır diyenlerdenseniz sitemizde birçok çalışmanın aşamalı anlatımları yer alıyor. Mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kolaylıkla yapabilir ve keyifle evinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

Sürpriz parti, eğlence, etkinlik, parti veya değişik etkinlikler için bu tür süs çiçek çalışmaları her zaman lazım olur. Bu tür yapay çiçek çalışmaları veya yapay gül çalışmalarını yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evden kolay para kazanmak için paylaştığım bu güzel çalışmaları kendinize göre değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve enfes çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eva-kagidindan-yapay-gul-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Damla dedi ki:

    Güzel ve başarılı bir site.Fakat çalışmalarınız evde yapılamayacak kadar zor.Kolay gelsin.??

  2. Nuray dedi ki:

    damla hanımcım bazı çalışmalar zor evet haklısınız. ancak malzemeler temin edildiğinde yapılabileceklerini düşünüyorum. yine de kolay çalışmalarda var. onları da deneyebilirsiniz. yorumunuza teşekkürler. kolay gelsin.