EVA KAĞIDIYLA ÇİÇEK NASIL YAPARIM?

Evadan çiçek yapımı

Eva kağıdı kullanarak harika süs çiçekler veya evi süslemede işinize yarayacak küçük süslemeler yapabilirsiniz. Hem yapısı hem de görüntüsü ile eva kağıdıyla çiçek yada süslemeleri kolayca yapabileceğinizi söylemek isterim. Evadan yapılan çiçek projelerini sıklıkla sitemizde paylaşmıştık.

Bu da yine bir benzeri ve değişik olarak karşınıza getirmek istedim. Yapımı oldukça basit olan çalışmayı kullanarak gelincik çiçeği dahi yapabilirsiniz. Evadan süs çiçek nasıl yaparım diyenler şimdi ekran başına.

İlk olarak malzemelere baktığımızda bize makas, eva kağıdı veya benzeri kağıt, yapıştırıcı gerekiyor. Sap kısmı yani yeşil kısmı içinde yine tel kullanabilir veya yeşil renk kaplık kağıt gerekiyor.

Malzemelerden sonra ilk olarak gülün veya çiçeğin yapraklarını yapacağız. Sonrasında ise birleştirme işlemi var. Kolayca yapıp hemen boş duran vazolara koyacağınız şık bir çalışma.

Zorlanacağınız bir yanı yok. Tek yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi adımları takip etmek ve kolayca işlemi tamamlamak. Kolay gelsin arkadaşlar.

DIY: crepe paper flowers

EVA KAĞIDIYLA ÇİÇEK NASIL YAPARIM?

source: https://diycraftprojects.tk/how-to-make-beautiful-crepe-paper-flowers/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. EVA KAĞIDIYLA ÇİÇEK NASIL YAPARIM? için yorumda bulun

    EVA KAĞIDIYLA ÇİÇEK NASIL YAPARIM? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EVA KAĞIDIYLA ÇİÇEK NASIL YAPARIM? için ilk yorumu yapabilirsin.